24.03.2026 odbyła się Licealiada Miasta Legnicy w piłce nożnej chłopców – Podstrefa. Naszą szkołę reprezentowali:
Gracjan Bzdyk 3e, Rafał Hermanowski 4b, Kacper Irodenko 3c, Carlo Janiszak 4e, Jakub Lebiedziejewski 4e, Bartłomiej Michalski 3b, Roman Pichocki 4d, Maciej Rybarczyk 2c, Bartosz Sarowski 4e, Wojciech Siwik 1c, Wojciech Wąsowski 4g, Igor Zawacki 4c.
Nasza drużyna zajęła 2. miejsce i awansowała do rozgrywek strefowych, gdzie będzie walczyć między innymi z najlepszą reprezentacją z Lubina i Polkowic. Opiekunem drużyny był Pan Rafał Warzecha.





Antoni Kulesza, uczeń klasy 4c o profilu biologiczno-chemicznym, jest członkiem Kadry Narodowej Juniorów w snowboardzie alpejskim i może się poszczycić wieloma wspaniałymi sukcesami.


W piątek 12 grudnia odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do rozgrywek podstrefowych. Skład drużyny: Franciszek Duda, Marcin Fassa, Marek Kumor, Wojciech Motyka, Michał Olejnik, Julian Ostrowski, Michał Piróg, Bartosz Polański, Franciszek Salastowicz, Kamil Skiba, Jakub Wilczewski, Miron Wojewoda.
Zakończył się Finał Dolnośląskiej Licealiady w Szachach, w którym szachiści z II LO zajęli ósme miejsce. Najlepszy wynik indywidualny uzyskała Kamila Fiedorek. Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Fiedorek, Ruslana Litovka, Wojciech Izbiński oraz Miron Wojewoda.













