Reprezentacja dziewcząt w lekkiej atletyce zdobyła drużynowo III miejsce, a reprezentacja chłopców uzyskała IV miejsce.
Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Fijoł, Hanna Haber, Liliana Juzak, Maja Matuszewska, Natalia Rak, Joanna Sitkowska, Dorota Szott, Maja Ślusarek, Julia Tora, Oliwia Wichlej
Skład reprezentacji chłopców: Jakub Chalasiewicz, Dawid Czudak, Wojciech Izbiński, Carlo Janiszak, Jakub Lebiedziejewski, Roman Pichocki, Bartosz Polański, Kacper Stanio

W dniu 11 kwietnia w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Wśród dziewcząt I miejsce wywalczyła Wiktoria Bąkowska , II miejsce zdobyła Maila Szkwarła, a III miejsce zdobyła Małgorzata Skoczypiec. Wśród chłopców I miejsce wywalczył Makas Warchoł II miejsce uzyskał Wojciech Motyka, a III miejsce zdobył Mikołaj Wojewódzki.
Reprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej zajęła IV miejsce w finale województwa Dolnośląskiego w piłce siatkowe a Jakub Borys został wybrany zawodnikiem meczu II LO vs ZSP Lubań.
Reprezentacja dziewcząt II LO w składzie: Joanna Drożdż 4A, Monika Gulbicka 4B, Aleksandra Lepczak 3D, Adrianna Radziwon 3C, Hanna Wiśniewska 1F, Maja Matuszewska 2A zajęła IV miejsce w finale dolnośląskim licealiady młodzieży w pływaniu. Zawody odbyły się 19.03.2024 we Wrocławiu.
Reprezentacja dziewcząt II LO w składzie: Joanna Drożdż (4A), Monika Gulbicka (4B), Aleksandra Lepczak (3D), Adrianna Radziwon (3C), Hanna Wiśniewska (1F), Natalia Wiśniewska (2E), zajęła I miejsce w pływaniu drużynowym w Głogowie i awansowała do finałów dolnośląskich. Zawody odbędą się 19.03 we Wrocławiu.
Uczeń klasy 2c Antoni Kulesza wywalczył złoty medal podczas organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod patronatem Prezydenta RP Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która w minionym tygodniu odbywała się w Suchem koło Zakopanego. Antoni zdobył tytuł Mistrza Polski w snowboardowym slalomie równoległym, a także brązowy medal w slalomie gigancie.
Reprezentacja dziewcząt II LO w piłce ręcznej zajęła III miejsce w Licealiadzie Miasta Legnicy.
















