12 czerwca klasa 1D i 1B odbyła wycieczkę do Łodzi. Uczniowie zwiedzili Centralne Muzeum Włókiennictwa, gdzie poznali warunki pracy w XIX wiecznej fabryce oraz sposoby wytwarzania ówczesnych tkanin.
Odbyli spacer reprezentacyjną ulicą Łodzi- Piotrkowską, gdzie zobaczyli między innymi Aleję Gwiazd oraz Galerię Wielkich Łodzian.Poznali również historię Łodzi oraz Karola Scheiblera- jednego z największych łódzkich przemysłowców.


Klasy 1E i 2E 15 grudnia odwiedziły Poznań, gdzie czekało na nich sporo atrakcji. Wpierw obejrzeli prestiżową wystawę malarstwa znanej meksykańskiej artystki Fridy Kahlo, gdzie podczas obcowania ze sztuką mogli poznać historię i na żywo podziwiać piękno obrazów tejże artystki, znanej głównie z tworzenia portretów.



















