Jury w składzie Agata Suścicka i Michał Rocznik przyznało nagrody w Szkolnym Konkursie Fotograficznym ARTERIA 2025-2026.
Najlepsze zdjęcie wykonała Alicja Wawrzyniak 3A

fot. Alicja Wawrzyniak 3A
Tytuł najlepszego fotografa otrzymała Julia Dziopak 3F
fot. Julia Dziopak 3F















