Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

Kategoria Matematyka

Matematyka Wyniki Konkursu MATEMATIX 2022

Z przyjemnością informujemy o sukcesach matematycznych uczniów naszej szkoły w konkursie MATEMATIX 2022.

W kategorii klas pierwszych:
Marek Sinicki 1a -bardzo dobry wynik, Maciej Krzyważnia 1e – dobry wynik

W kategorii klas drugich:
Maja Rudnicka 2a – 1 miejsce w województwie, 3 w Polsce, nagroda rzeczowa,
Marcel Sochacki 2a, Mateusz Grzywa 2a, Joanna Drożdż 2a, Szymon Kramek 2a – bardzo dobry wynik
Grzegorz Zawistowski 2a, Natalia Fortuna 2a – dobry wynik

W kategorii klas trzecich:
Miłosz Myga – 3m – bardzo dobry wynik
Kacper Janiszewski 3f,  Sławomir Starzyński 3g, Hanna Łochowska 3f,  Julia Rostkowska 3n, Jadwiga Węglicka 3n – dobry wynik

MatematykaUzdolnieni Kangur Matematyczny 2022

W Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY w klasach pierwszych bardzo dobry wynik otrzymał Wojciech Filipek. Wyróżnienie otrzymała Vanessa Incz.

W klasach drugich bardzo dobry wynik uzyskał Marcel Sochacki. Wyróżnienia otrzymali Joanna Drożdż, Szymon Kramek, Konrad Ostrowski, Barbara Kozłowska.

W klasach trzecich wyróżnienie otrzymali Mateusz Dziamba, Michał Wiśniewski, Krzysztof Piechota, Dominika WójcikMichał Kloc.

MatematykaOlimpiady Olimpiada Matematyczna

Uczniowie Naszej Szkoły Krzysztof Piechota (3A) i Mateusz Dziamba (3A) zakwalifikowali się do zawodów II stopnia (zawody okręgowe) 73 Olimpiady Matematycznej.

Matematyka Maks Matematyczny

Za nami XI edycja ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Maks Matematyczny”, w którym nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre wyniki.

Matematyka XXX Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Osiągnięcia uczniów Naszej Szkoły w XXX Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny:

W kategorii Junior bardzo dobry wynik uzyskali: Mateusz Grzywa (1a), Wiktoria Nowak (1a), Maja Rudnicka (1a), Joanna Drożdż (1a). Wyróżnieni zostali Szymon Kramek (1a), Mateusz Dudek (1a), Miłosz Myga (2m), Wiktoria Rybczyńska (2f), Kacper Janiszewski (2f).

W kategorii Student bardzo dobry wynik uzyskał Jan Szurczak (3a). Wyróżnienia otrzymali: Krzysztof Piechota (2a), Michał Janusz (2a), Michał Wiśniewski (2a), Jędrzej Bojanowski (2a), Marcin Baranowski (2a), Mateusz Dziamba (2a), Michał Kloc (2a), Miłosz Chojecki (3a), Małgorzata Jurczyk (3c), Hubert Śliwińśki (3a), Michał Biszczanik (3a).

Matematyka Konkurs Maks Matematyczny

Informujemy o sukcesach matematycznych uczniów naszej szkoły. 8 października 2020r. odbyła się kolejna edycja konkursu Maks Matematyczny. Znaczący sukces odniósł Jan Szurczak (3a), który zajął 4. miejsce w kraju i 1. miejsce w województwie dolnośląskim. Sukces odniósł również Miłosz Chojecki (3a), który zajął 9. miejsce w kraju i 3. miejsce w województwie. Wysoki wyniki osiągnęli również inni uczniowie klasy 3a: Szymon Hrynowiecki, Agata Jamróz, Marcelina Kosiorowska oraz Jakub Michalak.

Matematyka Kangur Matematyczny

W XXIX Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY nagrody i wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie II LO:

w klasach pierwszych (po gimnazjum)
bardzo dobry wynik uzyskali: Michał Kloc i Krzysztof Piechota z klasy 1A
wyróżnienia uzyskali: Mateusz Dziamba, Jędrzej Bojanowski, Michał Wiśniewski z klasy 1A

Matematyka Wyniki IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny

„Mogalo”, organizator Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny opublikował wyniki tegorocznej, IX edycji tego konkursu.
Miło nam zakomunikować, że w konkursie Maks Matematyczny 2020 nagrody i wyróżnienia zdobyło 3 uczniów naszego Liceum.
Miłosz Chojecki z 2A został wyróżniony bardzo dobrym wynikiem i w swojej kategorii wiekowej uzyskał 1 miejsce w województwie i 7 w kraju, Małgorzata Jurczyk z klasy 2 C w swojej kategorii wiekowej uzyskała 2 miejsce w województwie i 20 w kraju, a także Pilarska Paulina z 2C, która w swojej kategorii wiekowej uzyskała 3 miejsce w województwie i 22 w kraju.

Matematyka Ogólnopolski Konkurs MAT

W Ogólnopolskim Konkursie MAT  nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki:

BARDZO DOBRY WYNIK: Krzysztof Piechota (1A), Mateusz Dziamba (1A), Jędrzej Bojanowski (1A), Kacper Janiszewski (1F), Jan Szurczak (2A), Miłosz Chojecki (2A), Mikołaj Janusz (3E), Wojciech Cybulak (3A), Joanna Kulig (3A)

DOBRY WYNIK: Sławomir Starzyński (1G), Michał Janusz (1A), Dominika Wójcik (1A), Michał Wiśniewski (1A), Miłosz Myga (1M), Michał Biszczanik (2A), Małgorzata Jurczyk (2C), Szymon Hrynowiecki (2A), Paulina Pilarska (2C), Agata Jamróz (2A), Hubert Śliwiński (2A), Anna Wysocka (3C), Kamil Działo (3C)

Matematyka Konkurs matematyczny Alfik

Dużej grupie uczniów Naszej Szkoły udało zdobyć się znaczące wyniki w konkursie matematycznym Alfik. 

W klasach pierwszych bardzo dobry wynik uzyskali: Krzysztof Piechota (1A), Mateusz Dziamba (1A), Bojanowski Jędrzej (1A), Miłosz Myga (1M) oraz Kacper Janiszewski (1F). Natomiast wynik dobry uzyskali: Michał Janusz (1A), Dominika Wójcik (1A), Michał Wiśniewski (1A) oraz Michał Kloc (1A).

W klasach drugich bardzo dobry wynik uzyskali: Miłosz Chojecki (2A), Agata Jamróz (2A), Krystian Kozdroń (2A), Małgorzata Jurczyk (2C), Jan Szurczak (2A), Hubert Śliwiński (2A) oraz Michał Biszczanik (2A). Ponadto wynik dobry uzyskały: Elżbieta Smal (2A), oraz Paulina Pilarska (2C).

W klasach trzecich bardzo dobry wynik uzyskali: Joanna Kulig (3A), Wojciech Cybulak (3A), Dawid Lubieniecki (3C). Natomiast wynik dobry uzyskał Piotr Flasza (3A).

Skip to content