Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

Uzdolnieni DZIĘ-KU-JE-MY!!!

Drodzy Państwo,

Projekt Ale MURale! prawie dobiegł końca, z czego jesteśmy dumni i czego trochę żałujemy…

W imieniu organizatorów/współpartnerów (Galeria Sztuki) dziękuję wszystkim Państwu za udział, za pracę i serce włożone w jego realizację. Wszyscy razem przyczyniliśmy się do realizacji kolejnej cennej – bo innej, bo artystycznej, bo niekonwencjonalnej w naszym mieście – inicjatywy i podziękowania oraz gratulacje należą się wszystkim Wam.

Dziękuję partnerom – II LO z p. dyrektor Anną Górską na czele, zaangażowanymi i uśmiechniętymi nauczycielami Michałem Rocznikiem i Maciejem Januszem oraz ludziom, którzy młodym ciekawskim uchylili drzwi świata kultury i sztuki – Ani Graf z GOKiSu Miłkowice, Joannie Stembalskiej z BWA Studio, a także artyście Łukaszowi Gierlakowi, który oddał im część siebie na wyłączność. Dziękuję Maćkowi Klichowi za błysk w oku i porozumienie w mig na linii obraz-dźwięk-słowo, i za fajną oprawę wernisażu. Dziękuję Bartkowi Sroce, za słabość do ścian i siłę do przełamywania barier i Jarkowi Jaśnikowskiemu za zawsze piękne opowieści o życiu (marzeniami). Dziękuję mojej pracownicy i koleżance Marcie Grzesik za to, że skoordynowała wszystkie wolne atomy w tym projekcie ;). Raz jeszcze dziękuję Michałowi Rocznikowi za wszystko.

Przede wszystkim jednak dziękuję młodzieży, a  myślę, że wszyscy my dziękujemy jej za to, że sprawia, ze widzimy sens naszej pracy i że nam się chce. I że jest młodzieżą inna niż ta, na którą narzekamy i nie przestaniemy narzekać.  Mam nadzieję, że każdy z nas pójdzie dalej w swoja stronę z dobrym wspomnieniem tego projektu. Raz jeszcze serdecznie za udział dziękujemy.

Zapraszam do obejrzenia relacji:

https://www.facebook.com/galeria.sztukiwlegnicy/photos/pcb.2626254710769950/2626274774101277/?type=3&theater

I do Galerii Sztuki w Legnicy!!!

Pozdrawiam Justyna Teodorczyk 

Dyrektorka Galerii Sztuki w Legnicy 

Skip to content