17 czerwca w naszej szkole odbyło się wydarzenie sportowe pod nazwą ,,Na start z Wyspiańskim”! Uczniowie mieli szansę podjąć się zdrowej rywalizacji i świetnie się bawić w grach drużynowych, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu. Wydarzenie promowało aktywny odpoczynek i integrację uczniów naszego liceum.Dzień urozmaiciły występy artystyczne – muzyczny uczennic oraz taneczny cheerleaderek i cheerleadera.















