Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

News konkurs

Szanowni Państwo,
 
Już po raz drugi Politechnika Wrocławska organizuje konkurs „Mam talent do nauki”. Jest on skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs podzielony jest na dwa etapy.
Wramach pierwszego etapu zadaniem uczniów jest przesłanie na podany adres e-mail opisu własnego, autorskiego projektu badawczego lub technicznego dotyczącego matematyki, fizyki, chemii, informatyki lub szeroko rozumianej techniki. Spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń specjalnie powołana komisja konkursowa wybierze kilku finalistów.
Drugi etap, który odbędzie się 18 czerwca 2013 r. w Politechnice Wrocławskiej polegał będzie na osobistym, atrakcyjnym zaprezentowaniu przez uczniów swoich projektów, spośród których jury wyłoni zwycięzcę.
 
Nagrodą w konkursie za zajęcie I-go miejsca jest możliwość udziału w programie „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej”, w ramach którego uczelnia zapewnia kandydatowi, który podjął studia w Politechnice Wrocławskiej:
– roczne stypendium w wysokości w wysokości 500 zł miesięcznie wypłacane przez pierwszy rok studiów;
– miejsce w akademiku na pierwszym roku studiów;
– opiekę tutora przez cały okres studiów.
 
Zwycięzca otrzyma także multimedialny tablet. Na pozostałych finalistów również czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie II i III miejsca uczestnicy konkursu otrzymają czytniki e-booków.
 
Zgłoszenia wraz z dokładnym opisem opracowanego przez siebie projektu badawczego lub technicznego należy wysyłać na adres e-mail: mamtalent@pwr.wroc.pl. Termin zgłoszeń upływa 24 maja o północy.
Więcej informacji na stronie:
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie!
 
Agnieszka Wekselberg-Karek
Dział Marketingu i Promocji
Politechniki Wrocławskiej
Wyb. Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
tel. 71 320 40 29
Skip to content