Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

Maturzyści POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

24 kwietnia w naszej szole odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich. Spotkanie to było dla tegorocznych maturzystów ostatnią okazją do podsumowania pracy w ciągu minionych lat nauki w szkole, do refleksji i chwili zadumy nad kończącym i rozpoczynającym się etapem życia. Koniec edukacji w szkole średniej to jeden z pierwszych ważnych sukcesów życiowych naszych Absolwentów. Uczniowie klas I i II oraz grono pedagogiczne postarali się, aby ten dzień na zawsze został w pamięci tegorocznych maturzystów. Ceremonii rozdania świadectw towarzyszył chór szkolny, w którym po raz ostatni mogli zaśpiewać także trzecioklasiści.
„Nie zapomnimy przez długi czas żadnych chwil i wspomnień z Wami związanych. Zapisaliście się w historii tej szkoły, a ona w historii Waszego życia. Czas tutaj spędzony był dla Was etapem ciężkiej pracy, sukcesów oraz momentami niepowodzeń. Wyniesiecie stąd nie tylko wiedzę, ale także wiele doświadczeń , wspomnień. Chociaż trzy lata spędzone w naszej szkole będą być może dla Was wkrótce jedynie epizodem – jednym z wielu – w Waszym życiu, to mamy nadzieję, że czas wspólnie spędzony,doświadczenia i wiedza, stąd wyniesione, będą najpiękniejszymi pamiątkami i wprowadzeniem do Waszego dalszego życia”.

Ze smutkiem i radością żegnamy Was, drodzy Absolwenci, życzymy Wam,  abyście osiągnęli wymarzone cele, a na swojej drodze spotykali życzliwych ludzi. 

CZAPKI Z GŁÓW!!
Skip to content