Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

News PROJEKT RÓWNIEŻ DLA CIEBIE

Masz pasję? Talent? Potrafisz robić coś niezwykłego? Masz niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności przed mieszkańcami naszego miasta. Właśnie rusza legnicki projekt „Creative Space”, w którym młodzież będzie mogła przedstawić swoje uzdolnienia i niezwykłe umiejętności. Jeżeli masz jakiś talent, który potrafisz przedstawić na scenie, właśnie Ciebie szukamy!
Creative Space promuje talenty i zrzesza uzdolnioną młodzież z legnickich szkół. Wraz z Galerią Piastów organizuje „Festiwal Creative Space” gdzie Młodzi-Kreatywni będą mogli zaprezentować się na żywo przed publicznością i powalczyć o nagrody pieniężne. W puli nagród aż 1200zł. Projekt skierowany jest do młodzieży uczącej się w legnickich szkołach, między 12 a 20 rokiem życia.
 
Udowodnijmy jak kreatywna jest dzisiejsza młodzież oraz obalmy pogląd, że młodzi ludzie  nic nie robią i siedzą tylko z nosem w smartfonie.
Jak dołączyć do Creative Space?
1.Nagraj swoje umiejętności na filmie.
2.Umieść film na YouTube i wyślij link oraz formularz zgłoszeniowy na mail creativespacekontakt@gmail.com do 29 lutego 2016.
3.Promuj swój film, zdobywaj „like” i wygraj Nagrodę Publiczności.
4. Wygraj udział w Festiwalu, który odbędzie się 20 marca 2015 roku w Galerii Piastów.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na creativespacekonkurs.weebly.com oraz na profilu Creative Space na Facebooku.
Skip to content