Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

News Rowerowa Stolica Polski

Nasze miasto Legnica bierze udział w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski. Jest to zabawa miast i gmin, która trwa przez cały czerwiec. Zasady rywalizacji są proste – rowerzyści pobierają specjalnie stworzoną  darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości.
W aplikacji oprócz miasta, można wybrać grupę, dla której nabijamy kilometry. W Legnicy rozkręcamy wewnętrzną rywalizację pomiędzy szkołami. Najlepsze szkoły zostaną nagrodzone sprzętem sportowym. Wartość nagród będzie uzależniona od zaangażowania.
Aplikację mogą założyć uczniowie, pracownicy szkoły, rodzice, znajomi oraz wszyscy których uda się do tego namówić. Kilometry można nabijać zarówno jeżdżąc po Legnicy jak i w dowolnym innym miejscu.
Pamiętamy żeby grać fair play. Aplikacja pozwala automatycznie lub ręcznie wyłapać próby manipulowania wynikami. Dublowanie treningów, jazda samochodem lub zmiana lokalizacji w telefonie będzie karna dyskwalifikacją.
Darmową aplikację Aktywne Miasta można pobrać w Google Play i App Store. Aby aplikacja działała prawidłowo musi mieć dostęp do lokalizacji oraz być włączona (aby się nie wyłączała warto dodać ją do wyjątków w ustawianiach oszczędzania baterii).
Zachęcamy do wykręcenia jak największej ilości kilometrów dla Naszego Liceum i Legnicy!

Skip to content