Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

Język angielski Wyniki konkursu języka angielskiego English Ace

Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy w XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego English Ace.

Laureatami konkursu zostali – w kategorii klas pierwszych Martyna Nowak z klasy 1F i Marcel Sosnowski z klasy 1G (uzyskali ex aequo 1 miejsce w województwie i 2 miejsce w kraju) oraz Hanna Smal z 3D (1 miejsce w województwie i 7 miejsce w kraju) i Maja Rudnicka z 4A (2 miejsce w województwie i 8 miejsce w kraju) w kategorii klas starszych.
Wyróżnienia na bardzo dobry wynik otrzymali:
wśród klas pierwszych Alicja Krajewska, Zuzanna Bąkała, Michał Piwowarski, Hanna Stawecka, Julia Gałuszka, Julia Parusel, Dawid Wojtyczka, Liliana Koblańska, Julia Kozłowska, Julia Zyga w klasach drugich, trzecich i czwartych Hanna Gus-Maj, Amelia Michałowska, Jakub Ficer, Milena Urbanowicz, Mateusz Grzywa, Hanna Stankiewicz.
Wyróżnienia za dobry wynik zdobyli:
w kategorii klas pierwszych Malwina Rostkowska, Alicja Wawrzyniak, Jakub Kaczmarek, Valeriia Demkiv, Wiktor Dwornik, Anna Pawłów, Natasza Szmuc, Tomasz Malowany w kategorii klas starszych Miłosz Kaczmarek, Jakub Wolak, Kamila Fiedorek, Aneta Małek, Amelia Korbiel.

Skip to content