Miedź Legnica we współpracy z Centrum Witelona w Legnicy ponownie zorganizowała program prozdrowotny „Zajawka na zdrowie!”. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy 1a naszej szkoły wraz z wychowawcą, Panią Dorotą Chmiel.
Spotkanie rozpoczął wykład trenera mentalnego Krzysztofa Skrzypka – absolwenta naszej szkoły – dotyczący wpływu grupy rówieśniczej na podejmowanie decyzji. Program obejmował również warsztaty z pierwszej pomocy oraz zajęcia sportowe prowadzone przez Akademię Piłkarską Miedzi Legnica.
Serdecznie dziękujemy Miedzi Legnica, Centrum Witelona oraz partnerom wydarzenia za zaproszenie, organizację cennej inicjatywy i zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia oraz rozwój młodzieży.


















