Skocz do treści

II Liceum Ogólnokształcące

im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

ul. Zielona 17
59-220 Legnica

tel. (76) 862-52-88
tel./fax. (76) 862-27-71

News Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Rodzice i Nauczyciele!
Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2019/2020 kończymy w dość nietypowy sposób. Okoliczności, w których się obecnie znajdujemy, uniemożliwiają nam zorganizowanie uroczystego apelu, który zawsze był okazją do podsumowania mijającego roku szkolnego. Myślę jednak, że pomimo trudności związanych z wprowadzeniem kształcenia na odległość i zagrożenia wirusem COVID-19 można uznać bieżący rok szkolny za udany. Nie ulega wątpliwości, że był to czas wielu sukcesów, obfitujący w szereg działań o charakterze dydaktyczno-wychowawczym podejmowanych przez nauczycieli II LO, ale również bogaty w inicjatywy uczniowskie.

Chciałabym podkreślić przy tej okazji ogromne zaangażowanie młodzieży naszego liceum w życie szkoły i aktywny udział w konkursach pozaszkolnych. Gratuluję Wam odniesionych sukcesów i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Warto podkreślić, że autorami tego sukcesu są częściowo nasi Nauczyciele, którym składam również podziękowania za trud codziennej pracy, w szczególności za sprostanie ogromnemu wyzwaniu, jakim było nauczanie zdalne oraz za umiejętne motywowanie uczniów do nauki.
Swoje podziękowania chciałabym także skierować do Rodziców naszych uczniów, których pomoc i wsparcie jest nieoceniona. Wszelkie przejawy życzliwości z Państwa strony i zrozumienie dla wszystkich działań szkoły są ważnym elementem funkcjonowania środowiska szkolnego w miłej i przyjaznej atmosferze.

Życzę udanych, pięknych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, aby dostarczyły wielu atrakcji i wytchnienia od codziennych obowiązków oraz pozwoliły wszystkim zapomnieć o trudach ostatnich miesięcy. Mam nadzieję, że w dniu 1 września spotkamy się w najlepszym zdrowiu, pełni energii i zapału do dalszej pracy i nauki.

Anna Górska
Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego
im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy

Skip to content