Skocz do treści

Kategoria Sport

Sport Licealiada dziewcząt w piłce ręcznej

Reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej dziewcząt w składzie: Golińska Weronika ( kapitan drużyny), Polańska Asia, Zając Ola, Wróblewska Aniela, Jarska Aniela, Wyka Karolina, Furmańczyk Julia, Nalepka Marcelina, Jakimowicz Weronika, Bielecka Angelika, Król Mirela zajęła III miejsce w Licealiadzie miasta Legnicy.

Dziewczyny osiągnęły sukces dzięki ciężkiej pracy, treningom i sercu włożonemu w każdy rozegrany przez nie mecz.

Selekcjonerem drużyny był Pan Dariusz Skrzypczak, który dzięki doświadczeniu i determinacji poprowadził naszą drużynę na podium.

 

Sport Licealiada – zawody strefowe w pływaniu

W dniu 12.02.2018 w Chojnowie odbyły się zawody strefowe w pływaniu drużynowym. Rewelacyjną formę zaprezentowała drużyna chłopców z naszej szkoły wygrywając sztafetę 8 x 50m, uzyskując miejsca medalowe we wszystkich konkurencjach indywidualnych i tym samym zwyciężając w klasyfikacji końcowej zawodów.
Drużyna wywalczyła awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się dnia 26.02.2018. 

Sport Mistrzostwa Legnicy w tenisie stołowym

12 grudnia 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Legnicy w tenisie stołowym.

Nasza żeńska reprezentacja, w składzie: Gratkowska Pola (3A), Kuprianiuk Michalina (3A),                    Gręzicka Urszula (1 E), dzięki pracy i włożonemu wysiłkowi, zajęła III miejsce.

Sport Sukces naszych koszykarzy!

W dniu 20 grudnia 2017 r.  odbyły się półfinały i finały w Licealiadzie Miasta Legnicy w koszykówce chłopców.
Drużyna II Liceum Ogólnokształcącego zajęła III miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Chomąt Wojciech, Król Marcin, Kuczyński Maciej, Kurtasz Karol, Mastalerz Grzegorz, Mazik Wiktor, Staszewski Aleksander, Sycz Krzysztof, Szymański Grzegorz, Opiekunem drużyny jest p. Rafał Warzecha.

Sport Mistrzostwa Strefy Legnickiej – Szachy Drużynowe

13.11.2017r Mistrzostwa Legnicy w Szachach Drużynowych szkół średnich8.12.2017r. odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej- Szachy Drużynowe Licealiada. Drużyna zajęła wysokie 3 miejsce.

Skład naszej reprezentacji: Karbowiak Radosław 3a, Maciak Gabriela 3c, Mikusiński Jakub 3a, Starzyńska Olga. Opiekunem drużyny był p. Rafał Warzecha.

Sport Licealiada w piłce siatkowej chłopców

W zakończonej wczoraj Licealiadzie Miasta Legnicy w piłce siatkowej chłopców reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce.
Skład drużyny: Chomąt Wojtek – kapitan drużyny, Kuczyński Maciek, Karbowiak Radosław, Płaskoń Mateusz, Murdza Szymon, Zelent Dawid, Kaczmarek Jan, Staszewski Aleksander, Iwanowski Robert. Opiekunem drużyny jest  Dariusz Skrzypczak 

Sport Złote Dziewczyny II LO

pilka siatkowa dziewczat Złote Dziewczyny II LOReprezentacja naszej szkoły w piłce siatkowej dziewcząt zdobyła I miejsce i złoty medal w Licealiadzie Miasta Legnicy i tym samym będzie reprezentować Legnicę na kolejnym szczeblu zawodów , które odbędą się w grudniu w Złotoryi.
Skład drużyny: Marta Brzostek – kapitan drużyny, Weronika Jurczyk, Ola Rozmus, Julia Furmańczyk, Julia Majchrowska, Agata Kowalik, Liwia Skrzypczyńska, Hanna Mysyk, Kamila Sitek, Joanna Lindecka, Hanna Osadców. 
Selekcjonerem drużyny jest Dariusz Skrzypczak.

Sport Licealiada w Szachach Drużynowych

13.11.2017r Mistrzostwa Legnicy w Szachach Drużynowych szkół średnich13.11.2017r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Szachach Drużynowych szkół średnich. Skład naszej reprezentacji: Dobrzański Krzysztof, Kijowski Dominik, Mikusiński Jakub, Sikorski Kacper, Sowa Arkadiusz, Starzyńska Olga, Starzyński Daniel.

Drużyna II LO zajęła wysokie drugie miejsce, co dało jej awans do następnego etapu.

Sport Derby 1LO vs 2LO

W dniu 25.10.2017 (środa) na boisku bocznym w Parku Miejskim został rozegrany mecz towarzyski piłkarskich 11-tek pomiędzy reprezentacjami II i I LO w Legnicy.  Reprezentacja naszej szkoły wygrała z wynikiem 3:2.

Strzelcy bramek to Szymon Kuprianiuk (1) i Paweł Woźniak (2).

W drużynie II LO grali: Kuprianiuk Szymon (1A), Serafiński Eryk (1A), Gresiuk Mateusz (1B), Woźniak Paweł (1D), Marczuk Michał (1E), Bindas Bartłomiej (2A), Jarosz Adrian (2A), Ornowicz Piotr (2A), Kornatowski Jakub (2B), Obara Bartosz (2D), Wieleżew Arkadiusz (2D), Skibiński Jakub (2E), Karbowiak Radosław (3A), Kościelny Krystian (3A), Mikusiński Jakub (3A), Sowa Arkadiusz (3A), Starzyński Daniel (3A), Szczepanowski Kacper (3A) Szymański Piotr (3A), Roder Piotr (3C), Frydrychowicz Ignacy (3D).

godło Polski wiarygodna szkoła ranking szkół PERSPEKTYWY portal legnica.eu
róża wyspiańskiego portal IT-SZKOŁA Centralna Komisja Egzaminacyjna Fundacja KGHM
Fundacja DKMS
BIP