Nasi uczniowie ponownie rozbili „bank ” z medalami podczas Licealiady w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców.
Wyniki indywidualne dziewcząt:
JULIA GAŁĘZA – I miejsce -100 m stylem grzbietowym oraz I miejsce – 100 m stylem dowolnym
EMILA KLIMAS – I miejsce – 50 m stylem klasycznym
NATALIA KONARSKA – I miejsce -100 m stylem zmiennym oraz II miejsce – 100 m stylem grzbietowym
WIKTORIA WOJTASIK – I miejsce – 50 m stylem motylkowym oraz II miejsce – 100 m stylem zmiennym
Wyniki indywidualne chłopców:

Miło nam poinformować, że reprezentacja Naszej Szkoły w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt zajęła III. miejsce. Chłopcy zdobyli mistrzostwo w Licealiadzie miasta Legnica i będą brać udział w kolejnym etapie zawodów.
Z przyjemnością informujemy, że reprezentacja Naszej Szkoły zdobyła pierwsze miejsce w Licealiadzie Miasta Legnicy w szachach drużynowych. Dzięki temu zwycięstwu, będzie ona reprezentować Legnicę w finałach Dolnośląskich.W skład reprezentacji wchodzi: kapitan – Michał Fiedorek (3H), Paulina Kowalczuk (2C), Wiktor Opaczewski (2C) oraz Mateusz Koźlak (3N).














