22 maja 2026 r. klasy matematyczno-fizyczne, podtrzymując szkolną tradycję, odwiedziły Wydział Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych, które pozwoliły im poszerzyć wiedzę oraz rozwinąć zainteresowania naukowe.Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Górskiemu z Wydziału Fizyki i Astronomii za przygotowanie ciekawych i inspirujących doświadczeń.
Opiekę nad uczniami sprawował Pan Michał Szpyrka.















